RABAT % na cały asortyment! W sklepie widoczne są ceny po rabacie.

Informacje o Oleo-Mac

Oleo-Mac

Oleo-Mac w skrócie

Włoska firma Oleo-Mac to wysokiej klasy producent sprzętu do pielęgnacji trawników, ogrodów, leśnictwa i rolnictwa. W ofercie firmy występuje ponad 250 produktów. Szeroki wybór sprzętu pozwala dopasować go do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Oleo-Mac to: kosiarki, traktorki ogrodowe, kosy, pilarki łańcuchowe, nożyce do żywopłotu, glebogryzarki, kultywatory, opryskiwacze, transportery i wiele innych. Wybrane produkty występują w wersjach z silnikami spalinowymi, elektrycznymi oraz zasilanymi akumulatorowo. 

 

Jakość ponad wszystko

Produkty Oleo-Mac cechują się bardzo dużą trwałością, solidnością przy zachowaniu rozsądnych cen.
Celem firmy Oleo-Mac jest oferowanie produktów które będą spełniać oczekiwania użytkowników oraz sprawią im wiele satysfakcji z faktu ich używania poprzez wydajną i przyjemną pracę. Wszystkie zostały zaprojektowane i wykonane w sposób który gwarantuje łatwość obsługi i prostotę ich konserwacji

Do 5 lat gwarancji
 
Europejska produkcja

Produkty Made in Italy

Urządzenia Oleo-Mac są produkowane w 4 zakładach produkcyjnych, z czego 2 największe i najważniejsze znajdują się we Włoszech. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów pochodzących z włoskich zakładów jest wydłużony czas gwarancji nawet do 5 lat (dla niektórych produktów). 

 

Oleo-Mac w Polsce

Na polskim rynku z sukcesem działa już od 25 lat. Oleo-Mac posiada status jednego z liderów branży ogrodniczej w naszym kraju. Rozległa sieć dystrybucyjna sięga ponad 400 sklepów, a serwisowa ponad 300 punktów. Bez przeszkód możesz więc liczyć na bezproblemowy dostęp do serwisu, części eksploatacyjnych bądź zamiennych w każdym zakątku kraju. 

Oleo-Mac w Polsce
 
Oleo-Mac na świecie

Oleo-Mac na świecie

Marka Oleo-Mac jest częścią grupy Victus/Emak, uznaną i renomowaną firmą w dziedzinie sprzętu ogrodniczego. Produkty Oleo-Mac dostępne są 85 krajach na całym świecie. Strategią firmy na przestrzeni lat było ugruntowanie i wzmocnienie swojej globalnej pozycji. Dziś posiada ona sieć handlową z ponad 22 tysiącami punktów obsługi na całym świecie. 

Wytrzymałość na medal
Oleo-Mac to trwałość i solidność przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Prawdopodobnie to najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku!
Gwarancja do 5 lat
Bez zmartwień i przykrych niespodzianek. Ciesz się nowym urządzeniem Oleo-Mac przez długie lata.
Jakość produkcji
Potwerdzona certyfikatem ISO 9001. Maszyny i urządzenia Oleo-Mac są produktowanie m.in. w Europie (2 zakłady we Włoszech).
RATY 0%